Hosszútávú együttműködésre keresünk fiatalos, online tanítási tapasztalattal rendelkező nyelvtanárokat.
  • Minimum 2 éves online tanítási tapasztalat

  • Számlaképesség

  • Google Suite (Google dokumentum, Naptár, Spreadsheet) kiváló ismerete

  • Skype, Zoom, Google Meet, Facebook Messenger használata és jó ismerete

  • Kedves, megbízható és precíz személyiség

  • Nagy előny, ha van külföldi tapasztalatod, és angol közvetítő nyelven is tudsz oktatni!

Fényképes önéletrajzokat, 60 perces nyelvórára vonatkozó ármegjelöléssel várunk az info@xpatconsulting.hu e-mail címre.

GYAKORNOKI PROGRAM

Fiatalok, egyetemisták, unatkozók, írni szeretők, közösségi médiában, marketingben, graphic designban vagy statisztikában jártasak figyelem!
Évente két gyakornoki programot indítunk:

I. periódus: szeptember 30. (jelentkezési határidő: szeptember 23.)

II. periódus: március 31. (jelentkezési határidő: március 24.)

Jelentkezz hozzánk gyakornoknak, ha igazak Rád az alábbiak:
  • Érdekel a külföldi élet, és annak minden aspektusa

  • Beszélsz idegen nyelv(ek)et

  • Szeretsz írni különböző témákban

  • Jó a hejessirásodd, és tudod, hogy mi az az igekötő

  • Barátságos, kreatív és nyitott vagy

  • Van heti pár szabad órád

Milyen feladataid lehetnek?
  • Social media tartalomírás, designolás (Facebook, Instagram)

  • Marketing feladatok

  • Diagramok és egyéb reklámanyagok készítése

  • Blogbejegyzés / cikkírás (500-600 szavas)

Mit kínálunk?
  • Teljesítményarányos bérezés

  • Bónusz lehetőség

  • Iránymutatás, fejlődési lehetőség

  • Valós üzleti tapasztalatszerzés

  • Referencia, ha szükséged van rá!

Ha motivációt érzel magadban, hogy velünk dolgozz, akkor egy rövid, kreatív bemutatkozás elküldésével jelentkezz az alábbi elérhetőségen: info@xpatconsulting.hu

LEGUTÓBBI BLOGBEJEGYZÉSEINK